Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do ITF

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W TAEKWON-DO ITF za nami 

W dn. 18-20 V 2018r. w Nowej Rudzie zostały rozegrane Mistrzostwa Poslki Juniorów Młodszych w Taekwn-do ITF. Nasz klub reprezentowali tym razem Kinga Kasjan, Kamil Borodziuk, Hubert Mackało i Łukasz Owsiejko. Z Nowej Rudy wróciliśmy bez medali, ale za to z bardzo cennym doświadczeniem zebranym przez reprezentantów Combat Sports Academy. Nasi zawodnicy mają na koncie niezwykle zacięte i wyrównane pojedynki, w których jednak końcowo musieli uznać wyższość rywali.

W przypadku Kamila i Huberta były to już kolejne Mistrzostwa Polski – u obu chłopaków widać progres i nieustanną chęć pracy nad elementami wymagającymi poprawy. Oby tak dalej, a będzie naprawdę świetnie. W przypadku Kingi i Łukasza był to pierwszy turniej tak wysokiej rangi – widocznych kilka bardzo dobrych elementów wypracowanych na treningach, ważne doświadczenie i materiał do przemyśleń oraz dalszej pracy.

Wszystkim naszym zawodnikom należą się gratulacje – w Mistrzostwach Polski biorą udział tylko najlepsi. Włożyliście w swoje pojedynki kawał serca, potu i roboty z treningów. Cele i elementy do ćwiczenia przed końcem sezonu są jasne, a efekty analizy i pracy wykonanej w najbliższym czasie będą do sprawdzenia już za dwa tygodnie, podczas turnieju PLT w Bartoszycach