CSA Cross Wars

Pierwsza edycja CSA Cross Wars za nami. Frekwencja dopisała. W wydarzeniu udział wzięli zarówno zawodnicy z naszego klubu, jak i goście spoza 😊.

Zawody składały się z dwóch ciężkich WOD-ów. Na finiszu zmagań w kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Margielewicz, zdobywając 183 pkt. Drugie miejsce zajęła Anna Sićko, zdobywając 173 pkt, zaś miejsce trzecie przypadło Magdalenie Kołpak (141 pkt). W kategorii mężczyzn różnice były minimalne, a walka trwała do ostatnich sekund. Wygrał Przemysław Michalaka, zdobywając 215 pkt. Drugie miejsce zajął Maciej Toczyłowski (209 pkt). Na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Kukowski (208 pkt). Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia!