Rola rodzica we wspieraniu długofalowego rozwoju zawodnika – szkolenie z psychologiem sportu

Jak spędzają sobotni poranek rodzice naszych zawodników? Szkoląc się, by lepiej wspierać swoje dzieci ?

28 października został przeprowadzony warsztat z zakresu psychologii sportu dla rodziców młodych sportowców z CSA. Szkolenie poprowadził psycholog sportu, a jednocześnie instruktor w naszym klubie, Paweł Leszkowicz.

W trakcie warsztatu zostały poruszone zagadnienia długofalowego rozwoju zawodnika, roli rodzica, a także umiejętnego wspierania, nastawionego na rozwój dziecka.
Wydaje się, że to nie ostatnie spotkanie z psychologią sportu w CSA. Już niebawem szkolenia dla zawodników! Bądźcie z nami ?

Szkolenie zostało przeprowadzone dzięki współpracy z Kuźnią Bohaterów. Zachęcamy do zajrzenia do oferty Kuźni, która obejmuje m.in. szkolenia psychologiczne dla rodziców, trenerów i młodych sportowców.